Gospodarstwo Agroturystyczne
przyjazne dzieciom i koniom

Hodowla

Od wielu lat zajmujemy się hodowlą koni. Poza wartością użytkową liczy się dla nas przede wszystkim dobry charakter źrebiąt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konie na sprzedaż
Nasi Partnerzy:

www.podkowa-liny.pl

www.mej-art.pl

Aktualna oferta sprzedaży koni

Letnie, długie wyjazdy w teren; można poczuć zapach łąk, drzew i wody, której u nas pod dostatkiem. Miło by było pogalopować na swoim własnym koniu. Tylko ja i mój koń - przyjaciel. Wiele osób o tym marzy, a my możemy pomóc w zrealizowaniu takich marzeń.

Na Anka Rancho zajmujemy się naturalnymi metodami i nasze konie są wspaniałymi nauczycielami swojego języka, są dla nas bardzo wyrozumiałe i wybaczają nam błędy, które niestety czasami popełniamy. Ponieważ każdy koń to dla nas partner i przyjaciel, zależy nam na tym, żeby każdy z nich znalazł dobrych właścicieli, którym zależy na więzi partnerskiej z koniem i kochają te piękne, mądre zwierzęta. Jako, że promujemy naturalne metody układania koni, osoby z naturalsowym podejściem mają u nas pierwszeństwo przy zakupie koni!

Konie na sprzedaż:


Rapsodia (Rankor - Adria po Antyk), kaszt. ur. 14.09.1995 r. Bardzo dobra klacz hodowlana, stempluje! Nie nadaje się do jazdy (prawa przednia trzeszczka). Sprzedamy tyko w dobre ręce.

Na sprzedaż są również wszystkie konie rekreacyjne (opisane w dziale Jazda konna). Więcej szczegółów telefonicznie lub na e-mail.


Wszystkich prawdziwych miłośników koni serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej stadniny.

Prosimy o kontakt telefoniczny przed planowanym przyjazdem

Copyright: Anka Ranczo 2010 (c) | Design: mnhr.pl