Gospodarstwo Agroturystyczne
przyjazne dzieciom i koniom

Pobyt

Zapraszamy na wakacje z koniem na Anka Rancho. To doskonały sposób na świetny wyjazd w towarzystwie koni!

Pobyt


Warsztaty
Nasi Partnerzy:

www.podkowa-liny.pl

www.mej-art.pl

Wakacje z koniem - metody naturalne

Prowadzimy wakacje natural horsemanship dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zarówno w czasie wakacji, jak i w czasie ferii zimowych. Zapewniamy trzy godziny zajęć z końmi dziennie - obejmuje to zarówno jazdę, jak i zabawy z końmi z ziemi na linie, według szkoły naturalnego jeździectwa.

Uczestnicy biorą ponadto udział w zajęciach teoretycznych z hodowli koni i jeździectwa, prowadzonych przez zootechnika - właścicielkę ośrodka, zapoznają się też z codzienną opieką nad końmi oraz pracą w stajni, pojeniem, karmieniem koni i ich pielęgnacją. Zazwyczaj przydzielamy danej osobie jednego konia na cały pobyt, aby umożliwić każdemu nawiązanie bliższej więzi z czterokopytnym przyjacielem. Istnieje też możliwość przyjazdu z własnym koniem.


Na koniec pobytu organizujemy konkurs, w którym uczestnicy mogą sprawdzić nowe umiejętności, wręczamy również wszystkim dyplom ukończenia kursu w naszej stajni.

Zainteresowanych przyjazdem do naszego gospodarstwa prosimy o kontakt z właścicielką ośrodka:

Anna Gnass
tel.: 0 602 30 48 61
tel. do stajni: 0 22 795 14 39
mail: harmonia7@op.pl

Od 13 marca zaczynamy zapisy na pobyt w naszym Gospodarstwie. Wakacje zaczynają się  28 czerwca i będą trwały do 16 sierpnia.
Proponujemy pobyty tygodniowe, dwutygodniowe i trzytygodniowe.

Ilość osób ograniczona, maksymalnie 8 osób.


Wszystkich chętnych uprzejmie proszę o wypełnienie Zgłoszenie na pobyt w Anka Rancho, a  rodziców dzieci niepełnoletnich o wypełnienie Zgody na pobyt mojego dziecka w Anka Rancho i przesłanie e-mailem na adres ankarancho@onet.eu.


Wszystkich uczestników prosimy o wykupienie indywidualnego ubezpieczenia na czas pobytu.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam "naturalnie"
Do zobaczenia w Anka Rancho
Anna Gnass

Wakacje 2014


Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz filmu pt. "The Horsemanship of the Ring"!
Wakacje 2013


Za oknem zima, a my przypominamy lato! Tytuł: "Seven Games - How NOT to do them". To chyba pierwsza na świecie komedia o PNH! Film jest po angielsku, ponieważ powstał w ramach lekcji angielskiego podczas wakacji.

Wakacje 2012


Lato dobiegło już końca, więc czas na kolorowe wspomnienia z wakacji w naszym gospodarstwie. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który powstał podczas zajęć z j. angielskiego podczas lipcowego turnusu.A tu kilka zdjęć z wakacji na Anka Rancho:

Od Anka Rancho


Od Anka Rancho

Od Anka Rancho


Od Anka Rancho
Od Anka Rancho

Copyright: Anka Ranczo 2010 (c) | Design: mnhr.pl